برترین منابع دانشجویی بین المللی (8 کلید)

برترین منابع دانشجویی بین المللی (8 کلید)

برترین منابع دانشجویی بین المللی امریکا

در این مقاله برترین منابع دانشجویی بین المللی برای متقاضیان انواع وام ها و حمایت های تحصیلی – شغلی در امریکا را بررسی خواهیم کرد. کشور امریکا با تنوع تحصیلی بی مانند در جایگاه معتبرترین دانشگاه های جهان است و مقصدی جذاب برای بسیاری از دانشجویان بین المللی به حساب می آید. اما مهاجرت تحصیلی و تغییر شرایط زندگی همواره چالش های مختلفی به همراه دارد. بنابراین اگر دانشجوی بین المللی در امریکا هستید، به این منابع کلیدی رجوع کنید.

  • وام های دانشجویی فدرال
  • منابع دانشجویی بین المللی
  • راهنمای تحصیل در امریکا
  • وام های مطالعاتی بین المللی
  • موسسه آموزش بین المللی
  • مرکز آموزش جهانی
  • برنامه وزارت امور خارجه امریکا
  • انجمن ملی دانشجویان خارجی

 

برترین منابع دانشجویی بین المللی
برترین منابع دانشجویی بین المللی

 

برترین منابع دانشجویی

برترین منابع دانشجویی
برترین منابع دانشجویی

 

وام های  Ascent توسط بانک لیک میلز، عضو FDIC تامین می شوند. این وام ها ممکن است در حوزه های قضایی خاصی در دسترس نباشند و   تحت محدودیت‌ها و شرایط ویژه ای اعمال شوند. برای اطلاع از شرایط و ضوابط به این لینک رجوع کنید:

 www.AscentStudentLoans.com/Ts&Cs 

 

وام های دانشجویی فدرال

یکی از برترین منابع دانشجویی بین المللی وام های فدرال است. حتی اگر شهروند ایالات متحده نیستید، می توانید به عنوان یک دانشجوی بین المللی واجد شرایط دریافت کمک مالی باشید. برای دیدن اینکه آیا واجد شرایط هستید، به دفتر کمک دانشجویی فدرال مراجعه کنید. این منبع مشخص می کند که چه کسانی واجد شرایط دریافت کمک فدرال به عنوان یک غیرشهروند مقیم امریکا هستند، و لینک وب سایت های مختلفی  برای تکمیل درخواست ارایه  می دهد.

 

منابع دانشجوی بین المللی

سایت دانشجوی بین المللی یک مرکز مجهز برای دانشجویان خارجی است. درواقع از برترین منابع دانشجویی بین المللی جست و جو و درخواست برنامه های مختلف است. به عنوان مثال، این وب سایت به شما کمک می کند تا امور مالی خود را مدیریت کنید،  جست و جو برای وام های دانشجویی بین المللی، بورسیه تحصیلی و برنامه های تحصیلی از جمله موضوع های مهم در این سایت است.

این سایت همچنین اطلاعاتی در مورد دریافت ویزای دانشجویی، جستجوی برنامه کالج یا دانشگاه و آمادگی برای آزمون های استاندارد ارائه می دهد. همچنین می توانید نکات مقاله نویسی و پذیرش را در این سایت بیابید.

 

وزارت امنیت داخلی – راهنمای تحصیل در امریکا

از برترین منابع دانشجویی بین المللی وزارت امنیت داخلی امریکا است که یک وب سایت برای کمک به موفقیت دانشجویان بین المللی دارد. از صفحه اصلی ویزای دانشجویی تحصیلی را انتخاب کنید. با انتخاب نوع جنسیت و سطح تحصیلات با لینک هایی به منابع مهم، و بهترین شیوه ها برای تحصیل در ایالات متحده هدایت خواهید شد.

 

ام پاور فاینانس – راهنمای وام های مطالعاتی بین المللی

یکی دیگر از برترین منابع دانشجویی بین المللی Mpower Financing وام های دانشجویی با نرخ ثابت به دانشجویان در حال تحصیل است.   Mpower Financing به عنوان یک شرکت حمایتی به دانشجویان بیش از ۱۹۰ کشور جهان کمک می کند. این شرکت همچنین منابعی را برای درخواست سایر وام های مستقر در ایالات متحده فراهم می کند.

علاوه بر این، MPower Financing به دانشجویان بین المللی با منابع پشتیبانی شغلی، از جمله خدمات بررسی رزومه و آماده سازی مصاحبه، فرصت های کارآموزی کمک می کند.

با این فرض که تمام مدارک خود را آماده کرده اید، درخواست وام از Mpower Financing حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به صورت آنلاین تکمیل شود. بنابراین شما به مدارک شناسایی، ریز نمرات و سایر اطلاعات آموزشی، اسناد تجربه کاری، اطلاعات مالی و یک مرجع حرفه ای نیاز دارید.

 

موسسه آموزش بین المللی

از برترین منابع دانشجویی بین المللی موسسه آموزش بین المللی (IIE) یک سازمان غیرانتفاعی جهانی است. این برنامه استراتژی های آموزشی و خدمات برنامه ای را برای دانشجویان بین المللی طراحی و اجرا می کند. IIE بیش از ۲۰۰ برنامه را با شرکت کنندگان از ۱۸۳ کشور مدیریت       می کند. دانشجویان می توانند از پایگاه داده گسترده IIE برای یافتن بورسیه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه برای حمایت از مطالعات بین المللی خود استفاده کنند.

 

مرکز آموزش جهانی

مرکز آموزش جهانی به دانشجویان بین المللی لینک هایی مرتبط با منابع آنلاین و دوره های آموزشی ارائه می دهد تا آنها را برای تحصیل در ایالات متحده آماده کند.  فرهنگ آمریکایی، چالش هایی دانشجویان بین المللی، دانشگاه ها، ویزا و مهاجرت از جمله مطالبی هستند در این دوره ها آموزش داده می شوند.

 

 برنامه ای که زیر نظر وزارت امور خارجه ایالات متحده وجود دارد

Education USA, بیش از ۴۳۰ مرکز مشاوره دانشجویی بین المللی را در ۱۷۵ کشور و منطقه مدیریت می کند. اطلاعات دقیق و جامعی در مورد اخذ مدارک تحصیلات عالیه در ایالات متحده به دانشجویان سراسر جهان ارائه می کند. EducationUSA همچنین به رهبران سازمانی مستقر در ایالات متحده کمک می کند تا اهداف استخدامی و بین المللی خود را انجام دهند.

EducationUSA یک راهنمای پنج مرحله ای برای آموزش شما در امریکا به همراه فرصت های کمک مالی و فهرست جهانی مراکز مشاوره ارائه می دهد. مراکز مشاوره میزبان نمایشگاه های آموزشی هستند، که فرصت های تحصیلی در امریکا و مشاوره به دانشجویان کالج از جمله فعالیت های این موسسه است.

انجمن ملی دانشجویان خارجی

انجمن ملی امور دانشجویان خارجی (NAFSA) روش های مناسبی را برای برنامه ریزی و تامین مالی تحصیل شما در ایالات متحده ارائه می دهد. NAFSA بورسیه تحصیلی یا سایر حمایت های مالی را به دانشجویان بین المللی ارائه نمی دهد، اما می تواند به شما کمک کند جستجوی خود را برای کمک مالی آغاز کنید.

 

شورای آموزش و پرورش آمریکا

شورای آمریکایی آموزش (ACE) راهکارهایی را در رابطه با برترین منابع دانشجویی بین المللی  و برنامه ای برای استاندارد و جهانی شدن دانشگاه های آمریکا ارائه می دهد.  ACE تحقیقاتی را انجام می دهد که بر مسیرهای شغلی برای دانشجویان بین المللی تأکید می کند، و در حمایت از اصلاحات همه جانبه مهاجرت به شدت مطرح است.

 

 

مترجم و نویسنده:

سید رسول میرزایی موسوی

منابع: 

https://www.forbes.com/advisor/education/international-student-resources/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *