بهترین کشورها برای استخدام پرستار  2023

بهترین کشورها برای استخدام پرستار  2023

بهترین کشورها برای استخدام پرستار

در این مقاله بهترین و محبوب‌ترین مقاصد مهاجرت کاری برای پرستاران و پزشکان را ارزیابی می‌کنیم. هر ساله متخصصان حوزه پزشکی برای اهداف شغلی مورد نظرشان مهاجرت می‌کنند. اما کدام کشورها مقاصد مطلوب پزشکان و پرستاران ایرانی هستند؟ بهترین کشورها برای استخدام پرستار به ویژه ایرانیان ۴ کشور هستند:

امارات

کویت

عمان

آلمان

حقوق ماهانه یک پرستار در آلمان بین ۱۳۰۰ تا ۴۶۰۰ یورو است. همچنین پزشک متخصص در عربستان ۱۵ هزار ریال و پرستار ۱۰ هزار ریال در ماه حقوق دریافت می‌کنند.

بهترین کشورها برای استخدام پرستار
بهترین کشورها برای استخدام پرستار

حقوق پرستاران در ۱۴ کشور جهان

 

۱.کانادا

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۷۱۵۹۰ دلار

کانادا مکانی ایده آل برای پرستاران انگلیسی زبان است و در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.  متقاضیان بین‌المللی مجوز پرستاری در کانادا پس از بررسی‌های لازم در زمینه پیشینه و سوالات مصاحبه و معاینه باید هزینه ۳۴۰ دلار بپردازند و همچنین فرایند ثبت نام طی ۳ تا ۱۸ ماه انجام می‌شود.

۲. سوئیس

میانگین حقوق سالانه پرستاری: 85927 دلار

حقوق پرستاران از ۸۵۹۲۷ دلار به ۲۵۱۴۴۲ دلار افزایش می‌یابد. با توجه به فقدان نیروی کار در سوئیس و اقتصاد پایدار این کشور یکی از بهترین گزینه‌ها برای پرستارانی است که به دنبال کسب درآمد بالاتر در این حرفه هستند. این کشور در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

۳. استرالیا

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۷۵۰۰۰ دلار

شرکت‌های بین‌المللی بهداشتی و پزشکی و کلینیک‌های معتبر در استرالیا این کشور را به مکانی عالی برای پرستاری تبدیل کرده است. استرالیا نیز با سابقه ای طولانی در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

۴. ایرلند

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۴۲۰۰۰ دلار

ایرلند فرآیند نسبتاً طولانی تری برای دریافت مجوز پرستاری دارد. هیئت پرستاری و مامایی ایرلند (NMBI) مجموعه‌ای آزمایش‌ها، امتحانات و بررسی‌هایی دارد که متقاضیان را قبل از پذیرش درخواست ارزیابی خواهد کرد. ایرلند نیز در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

۵. امریکا

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۷۵۳۰۰ دلار

میزان حقوق دریافتی پرستاری ممکن است با توجه به موقعیت مکانی شما در ایالات متحده تغییر کند. ایالت‌های مختلف در امریکا میانگین‌های متفاوتی دارند. امریکا در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

۶. شیلی

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۴۷۰۰۰ دلار

استانداردهای زندگی در شیلی بسیار مناسب است، و صنعت پزشکی آنها نیز بسیار گسترش یافته است. پرستاری در اینجا یک حرفه بسیار سودآور بوده و با فرصت‌های زیادی همراه است. شیلی در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

بهترین کشورها برای استخدام پرستار
بهترین کشورها برای استخدام پرستار

۷. نیوزیلند

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۶۰۰۰۰ دلار

سبک زندگی آرام، مناظر بکر، و سیستم مراقبت‌های بهداشتی مختلط خصوصی/عمومی، نیوزیلند را به مکانی عالی برای کار تبدیل کرده است. نیوزلند یکی از پردرآمدترین کشورهایی است که به پرستار نیاز دارد و اگر تلاش کنید، ممکن است احتمال استخدام شما افزایش یابد. نیوزلند نیز در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

۸. آلمان

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۴۹۰۰۰ دلار

آلمان همچنین یکی از پردرآمدترین کشورهایی است که به پرستار نیاز دارد. حقوق پرستاران با توجه به تخصص کارشناسان متفاوت است، اما متوسط حقوق پرستاران آلمانی برای پوشش هزینه‌های اولیه زندگی بسیار مناسب است.

لیست دانشگاه های رایگان آلمان برای شناسایی بهترین فرصت‌های تحصیلی دانشجویان بین‌المللی به شرح زیر معرفی شده‌اند. آلمتن در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

  • دانشگاه هومبولت برلین
  • دانشگاه فنی مونیخ
  • دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیانس
  • موسسه فناوری کارلسروهر
  • دانشگاه هامبورگ
  • دانشگاه هایدلبرگ
  • دانشگاه آزاد برلین
  • دانشگاه فنی برلین
  • دانشگاه صنعتی دارمشتات
  • دانشگاه اشتوتگارت

۹. نروژ

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۵۰۰۰۰ دلار

نروژ همچنین در فهرست پردرآمدترین کشورهای نیازمند پرستار قرار گرفته است. نروژ، مانند همسایگان اسکاندیناوی خود، کشوری با ثبات، با اقتصاد پایدار و امید به زندگی بالا است. سیستم پزشکی در این کشور در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارد. نروژ در لیست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

۱۰. هلند

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۶۰۰۰۰ دلار

سیستم مراقبت‌های بهداشتی هلند اغلب به عنوان بهترین الگو در جهان شناخته شده است، همراه با اقتصاد بسیار پایدار و شهروندان بسیار مهمان نواز یکی از محبوب‌ترین مقاصد جذب پرستار است.

۱۱. جزایر ویرجین

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۷۲۰۰۰ دلار

جزایر ویرجین مجمع‌الجزایری است واقع در دریای کارائیب، بین دریای کارائیب و اقیانوس اطلس شمالی و در شرق پورتوریکو. این جزایر به سه بخش جزایر ویرجین آمریکا، جزایر ویرجین بریتانیا و جزایر ویرجین اسپانیا تقسیم می‌شوند.

حقوق پرستاران ممکن است با توجه به موقعیت مکانی آنان در جزیره متفاوت باشد. هیئت پرستاری جزایر ویرجین بر همه درخواست‌های صدور مجوز برای پرستاری نظارت می‌کند.

۱۲. دانمارک

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۷۸۰۰۰ دلار

دانمارک یکی دیگر از کشورهای اسکاندیناوی است که در فهرست پردرآمدترین کشورهای نیازمند پرستار قرار گرفته است. روند دریافت مجوز برای اشتغال سخت تر از همسایگان نروژی است.

آزمون‌های زبان از جمله موارد مهم در جذب پرستاران است. همچنین آموزش‌هایی که نشان می‌دهد پرستار چگونه می‌تواند با بیماران ارتباط برقرار کند. آنها همچنین اقداماتی را برای ارزیابی میزان سازگاری متقاضی شغل پرستاری با شیوه های کشور تعیین می کنند.

۱۳. ایتالیا

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۴۳۰۰۰ دلار

بزرگترین مشکل پرستاران مهارت زبان ایتالیایی است. اما در ایتالیا فرصت‌های زیادی برای پرستاران وجود دارد.

 

۱۴. انگلستان

میانگین حقوق سالانه پرستاری: ۴۷۰۰۰ دلار

استاندارد زندگی در بریتانیا به پرستاران این امکان را می‌دهد که با متوسط حقوق سالانه به راحتی زندگی کنند. به دلیل کمبود پرستار نیز، بریتانیا مرکز فرصت‌های پرستاری است. انگلستان در فهرست بهترین کشورها برای استخدام پرستار قرار دارد.

 

نویسنده:

سید رسول میرزایی موسوی

برای اطلاع از دانشگاه های رایگان آلمان مطب زیر را مطالعه فرمایید.

دانشگاه های رایگان آلمان 2023

منبع:

https://thefasthire.org/the-highest-paying-countries-in-need-of-nurses/

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *