تایید ویزای کانادا 2023

تایید ویزای کانادا 2023

تایید ویزای کانادا

در این مقاله وب سایتی را معرفی می‌کنیم که قبل از ارسال مدارک صدور ویزای شما را ارزیابی خواهد کرد و مانع از ریجکتی ویزا خواهد شد. متاسفانه اغلب موسسه‌های مهاجرتی با آگاهی به این موضوع و صرفا جهت تامین منافع مالی خود سرنوشت مراجعان و متقاضیان مهاجرت به کانادا را به خطر می‌اندازند. اما آگاهی از این موضوع نه تنها از کلاهبرداری ‌ها و منافع سازمانی برخی افراد جلوگیری می‌کند بلکه موجب می‌شود تا با اطمینان کامل روند مهاجرت خودتان را ادامه دهید.

براساس وب سایت تایید ویزای کانادا همه مدارک توسط سیستم هوشمند بررسی و احراز هویت می‌شوند. علاوه براین پروسه مهاجرت به کشورهای عضو اطلاع داده خواهد شد. مهم‌ترین مزیت‌های این سیستم هوشمند ارزیابی به شرح زیرر است:

  • تصحیح خودکار در فرآیند ثبت نام برای جلوگیری از هرگونه خطای احتمالی در تصمیم گیری و قضاوت.
  • بدون رزرو قبلی، بدون دخالت انسانی، و بدون تقلب.
  • پردازش هوشمند و سریع و بهره مندی از سیستم امتیاز محور برای اولین بار.

برای ارزیابی مدارک خود به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://evisa.gov.page/VisaTypes/

ویزای توریستی (visitor visa)

تایید ویزای کانادا
تایید ویزای کانادا

ویزای گردشگری یا توریستی معمولا برای یک شهروند مقیم کشور دیگر صادر می شود که قصد دارد به طور موقت برای گردشگری (تعطیلات، ملاقات با دوستان یا بستگان، درمان پزشکی، شرکت در رویدادهای اجتماعی و غیره)، تجارت (مشاوره با همکاران تجاری) وارد کشور مورد نظر شود. شرکت در کنفرانس‌های علمی، آموزشی یا تجاری و مذاکره قرارداد) یا ترکیبی از هر دو ازجمله موارد این ویزا هستند. نرم افزار هوشمند تایید ویزای کانادا با ارزیابی دقیق مدارک احتمال موفقیت صدور ویزا را افزایش می دهد. نرم افزار هوشمند تایید ویزای کانادا این فرصت را فراهم می آورد تا متقاضیان با بالاترین احتمال  ویزای مورد نظرشان را دریافت کنند.

 

  ویزای کاری Work Visa

ویزای کار معمولا برای یک شهروند بین‌المللی صادر می شود که قصد دارد به طور موقت برای اشتغال وارد کشور مورد نظر شود. ویزای اشتغال برای آن دسته از متقاضیانی است که در مشاغل تخصصی، توانایی یا دستاوردهای فوق العاده‌ای دارند. امور کشاورزی، مدیریت تیم‌های ورزشی به صورت فردی یا تیمی، تکنسین‌ها و پزشکان و نیروی کار ماهر از جمله مهم‌ترین مشاغل در دریافت ویزای اشتغال هستند. تایید ویزای کانادا این ارزیابی را نیز با مدارک مستند انجام خواهد داد. تایید ویزای کانادا این ویژگی را دارد تا کارجویان مدارک خودشان را ارزیابی کنند.

 

ویزای دانشجویی    Student Visa

ویزای دانشجویی برای یک شهروند یک کشور خارجی صادر می شود که قصد دارد در موسسه‌های آموزشی کشور مورد نظر برای مدت معینی تحصیل کند. این ویزا کاملا به دانشگاه و دوره تحصیلی وابسته است. ویزای پیوست شده به پاسپورت رسمی متقاضی به دانشجویان بین‌المللی اجازه می دهد در دانشکده مورد علاقه خود تحصیل کنند. هر دانشجویی که به دنبال تحصیلات عالی در کشور دیگری است باید ویزای دانشجویی آن کشور را دریافت کند. ارزیابی و تایید ویزای کانادا این فرصت را فراهم می آورد تا دانشجویان بین المللی در بهترین شرایط مراحل صدور ویزا را انجام دهند. تایید ویزای کانادا در این مورد نیز بسیار هوشمندانه عمل می کند.

 

 ویزای سرمایه‌گذاری Investor Visa

یکی از مهم ترین درخواست های متقاضیان برای تایید ویزای کانادا مربوط به سرمایه گذاری است. ویزای سرمایه گذاری به طور خاص برای آن دسته از متقاضیانی صادر می‌شود که قصد سرمایه گذاری در یک استارت آپ، راه‌اندازی شرکت و یا یک کسب و کار دارند. این ویزا در دسترس سرمایه گذاران مهاجری است که می‌خواهند وارد کشور ایده‌ال خودشان شوند تا در شرکت‌های تجاری جدید مشارکت کنند که از طریق ایجاد شغل و سرمایه گذاری به اقتصاد کشور هدف منجر می‌شود. ویزای سرمایه گذار به دارنده اجازه اقامت می دهد تا هر طور که می‌خواهد سفر کند. برنامه تایید ویزای کانادا با کمترین هزینه شما را در دستیابی به ویزای مورد نظرتان هدایت می کند.

تایید ویزای کانادا
تایید ویزای کانادا

ویزای خودحمایتی یا اقامت از طریق تمکن مالی    Self-supporting Visa  

ویزای خوداشتغالی برای آن دسته از متقاضیان ویزا که کارآفرین یا دارای کسب و کاری با مدیریت خودشان هستند به طور کاملا مستند صادر می‌شود و شامل افراد مختلفی است که عبارتند از: هنرمندان، مربیان و ورزشکاران مدال‌ آور و به ویژه برای بازنشستگان با درآمد مشخص. تا زمانی که متقاضیان ویزا بتوانند هزینه‌های زندگی خود و همچنین وابستگان خود را تامین کنند، احتمالاً تمدید می‌شود. برنامه تایید ویزای کانادا صدور و ارزیابی این بخش را نیز انجام خواهد داد.

 

ویزای بشردوستانه   Humanitarian Visa

ویزای بشردوستانه توسط برخی از کشورها صادر می‌شود که قصد دارند به تعهدات بین‌المللی خود برای محافظت از پناهندگان در برابر تعقیب قضایی عمل کنند. در واقع افرادی که نیاز به حمایت بین‌المللی دارند شامل این ویزا خواهند شد. پناهنده به فردی اطلاق می‌شود که خارج از کشور مبدا یا محل اقامت قانونی خود باشد که نمی‌تواند یا نمی‌خواهد به کشور محل اقامت قانونی خود بازگردد، مهم‌ترین دلایل عدم بازگشت به دلیل ترس مشروع از آزار و شکنجه در مورد نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در گروه یا عقاید سیاسی است که توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR) تعیین شده است. نرم افزار هوشمند تایید ویزای کانادا بخش ویژه ای را به این ویزا تخصیص داده است.

 

ویزای همراه  Partnership Visa

ویزای همراه برای آن دسته از متقاضیان ویزا صادر می‌شود که بتوانند رابطه رسمی خود را با شریک زندگی‌شان به اثبات برسانند. علاوه بر این، متقاضیان باید نشان دهند و ثابت کنند که شریک و همراه زندگی خود در یک رابطه واقعی و پایدار هستند و از طریق یک ازدواج قانونی، یک ازدواج مدنی یا یک رابطه واقعی مستند باشد. یکی از پرمخاطب ترین بخش ها تایید ویزای کانادا درباره ویزای همراه است که با دقت خاصی انجام می شود.

 

برای اطلاعات بیشتر و مکاتبه به آدرس الکترونیکی زیر مراجعه فرمایید.

Contact US

 info@evisa.gov.page

 CR9 2BY, Lunar House, 40 Wellesley Road, Croydon Surrey, London

  نویسنده:

سید رسول میرزایی موسوی

منبع:

https://evisa.gov.page/VisaTypes/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *