خدمات تحصیلی و نگارش رزومه انگلیسی (5 مرحله)

خدمات تحصیلی و نگارش رزومه انگلیسی (5 مرحله)

خدمات تحصیلی و نگارش و ساخت رزومه انگلیسی

در این مقاله مهم ترین ویژگی های مورد نیاز برای اپلای Apply و پذیرش از دانشگاه های بین المللی را ذکر می کنیم خدمات تحصیلی،نگارش و ساخت رزومه انگلیسی در پذیرش دانشگاه فوق العاده تاثیرگذار است. دانشجویان و فارغ التحصیلان گرامی می توانند پس از آشنایی با ساختار رزومه نویسی مهارت ها و مدارک تحصیلی خود را در وب سایت  resume-online رزومه آنلاین و بخش خدمات تحصیلی آپدیت کنند.

 • نگارش و ساخت رزومه انگلیسی
 • کاورلتر
 • انگیزه نامه تحصیلی
 • توصیه نامه تحصیلی
 • مشاوره تحصیلی

 

نگارش رزومه انگلیسی

Resume رزومه

رزومه کلمه ای فرانسوی است. در فارسی هم به همین نام یا (Curriculum Vitae)  شناخته می شود. فرهنگستان زبان و ادب فارسی معانی”چکیده” یا “کارنامک” را تحت عنوان معادل فارسی آن پیشنهاد داده است. اصطلاح شرح حال یا سوابق کاری نیز به معنی عامیانه آن اطلاق می شود. ولی همچنان استفاده از رزومه رایج تر است و معمولا برای استخدام کاربرد دارد. به بیان دیگر، به نگارش درآوردن خلاصه تجربه ها، سوابق کاری و تحصیلی با ویرایشی استاندارد در حداقل یک تا سه صفحه را رزومه گویند.

به جز موارد استخدامی، گاهی دانشگاه ها یا موسسه های آموزشی  ای که مایل هستید در آن ها ادامه تحصیل دهید، رزومه ای مجزا دارند. نگارش رزومه انگلیسی باید در دو صفحه انجام شود. در ادامه در سایت تخصصی رزومه آنلاین resume-online.net درباره انواع خدمات تحصیلی و ساخت رزومه انگلیسی می پردازیم.

 

خدمات تحصیلی و نگارش و ساخت رزومه انگلیسی
خدمات تحصیلی و نگارش و ساخت رزومه انگلیسی


کاور لتر
افرادی که سوابق کاری و تحصیلی بیشتری دارند (نامه پوششی) طی برگه ای جداگانه از رزومه، شرح فعالیت ها، عناوین سازمانی و سال های خدمت شان را با ذکر نام و محل خدمت می نویسند. این صفحه که بیشتر به توصیف جزییات سوابق شغلی می پردازد، Cover Letter نام دارد. نگارش رزومه انگلیسی به همراه کاور لتر مهم ترین بخش های فرایند درخواست شغلی هستند.

نگارش رزومه انگلیسی
نگارش رزومه انگلیسی


انگیزه نامه تحصیلی

Statement of Purpose که به اختصار تحت عنوان SOP شناخته شده است در واقع انگیزه، هدف و قصد اصلی شما برای درخواست تحصیلی یا همان اپلای (Apply) است. معمولا انگیزه نامه تحصیلی در یک تا یک و نیم صفحه و بین پنج تا شش پاراگراف تنظیم می شود و مهم ترین پرسش های متقاضی ادامه تحصیل به شرح زیر هستند که در وب سایت resume-online.net می توانید مشاهده کنید.

 1. قصد دارید در چه رشته ای ادامه تحصیل دهید؟
 2. چرا این رشته را انتخاب کردید؟
 3. چرا دانشگاه ما را انتخاب کردید؟
 4. چرا خود را برای احراز این رشته و این دانشگاه واجد شرایط می دانید؟
 5. قصد دارید چه مهارت هایی را بیاموزید؟
 6. پس ازپایان دوره تحصیلی جه برنامه شغلی ایی دارید و فراگیری این رشته از دانشگاه ما چقدر برای شما مفید بوده است؟

 

 


توصیه نامه تحصیلی

(Recommendation Letter) به نامه‌ای گفته می شود که توسط اساتید معتبردانشگاه با رتبه علمی بسیار عالی برای دانشجویان می‌نویسند که قصد ادامه تحصیل در یک دانشگاه خارجی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دارند. توصیه نامه در حد یک یا دو پاراگراف در یک صفحه برجسته ترین سوابق و ویژگی های آکادمیک دانشجو را بیان می کند. توصیه نامه به همراه رزومه انگلیسی و انگیزه نامه از مهم ترین موارد اپلای تحصیلی هستند.


مشاوره تحصیلی

ما در کنار شما هستیم تا با نگارش و ویرایش رزومه ای حرفه ای و بین المللی که همان هویت شغلی شما است بتوانید اهداف ایده ال تان را کسب کنید. اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر به مدارکی با سطح علمی مناسب، اشراف بر نحوه آموزش در دانشگاه های اروپایی و امریکایی مقصد و تحقیقی جامع نیاز دارد. ما با همکاری شما رویای تحصیلی تان را به واقعیت تبدیل می کنیم.

پس از ثبت درخواست در وب سایت رزومه آنلاین و مشاوره تحصیلی پروسه انتخاب دانشگاه و صفر تا صد پذیرش از دانشگاه مورد نظر آغاز خواهد شد که مکاتبه با اساتید برای دریافت بورس تحصیلی نیز شامل آن خواهد بود.

 

 

نویسنده و مترجم:

سید رسول میرزایی موسوی

منبع:

https://www.wix.com
https://www.networksolutions.com
https://www.squarespace.com
https://www.irantalent.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *