ارزان ترین دانشگاه های دانمارک (15)

ارزان ترین دانشگاه های دانمارک (15)

ارزان ترین دانشگاه های دانمارک (15)

در این مقاله ۱۵مورد از ارزان ترین دانشگاه های دانمارک را معرفی می کنیم. اهمیت این انتخاب به دلیل علاقه متقاضیان مهاجرت تحصیلی به این کشور و به منظور تبدیل ویزای دانشجویی به شغلی پس از فراغت از تحصیل است. از دیگر موارد مهم میزان شهریه پایین دانشگاه های دانمارک در مقایسه با سایر دانشگا‌ها است.

ارزان ترین دانشگاه های دانمارک
ارزان ترین دانشگاه های دانمارک

۱. دانشگاه جنوب دانمارک

شهریه بین المللی کارشناسی ارشد: ۴۶۱۰۰ تا ۱۲۰۵۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشگاه جنوب دانمارک یک موسسه آموزشی جامع است که در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد. این دانشگاه دوره‌های مختلفی را در زمینه پزشکی، مهندسی و تجارت و غیره ارائه می‌دهد. این دانشگاه در جایگاه یک مرکز برترعلمی کاملا شناخته شده و مشهور است، جایی که به دانشجویان فرصت‌های برابر برای پیشرفت و شکوفاشدن در رشته‌های مربوطه داده می‌شود. اگر به دنبال یک دانشگاه ارزان در مقطع تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور هستید، دانشگاه جنوب دانمارک را در صدر فهرست خودتان قرار دهید.

 

۲. دانشگاه آلبورگ

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۴۹۲۰۰ تا ۱۰۲۶۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

یکی از دانشگاه‌هایی که حتما باید به دلایل عملی آن را بررسی کنید، دانشگاه آلبورگ است. در لیست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد و در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. دانشگاه آلبورگ در زمینه پژوهش و تحقیقات علمی بسیار فعال است و متقاضیانی بین‌المللی هرساله در جست و جوی راه یابی به این دانشگاه هستند.

 

۳. دانشگاه آرهوس

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۵۹۵۰۰ کرون تا ۱۱۳۸۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشگاه آرهوس یک موسسه دانشگاهی و تحقیقاتی دولتی پیشرو در دانمارک است و در بین دانشگاه‌های برتر اروپا و جهان قرار دارد. پنج دانشکده دارد و برنامه‌های تحصیلی فوق العاده کاربردی ارائه می‌دهد. این دانشگاه به دلیل رتبه بین‌المللی ممتاز، پذیرش دانشجویان بین‌المللی و محیطی دلپذیر و فراگیر کاملا  شناخته شده است. دانشگاه آرهوس در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.


۴. آکادمی موسیقی سلطنتی دانمارک

شهریه بین المللی کارشناسی ارشد: ۶۱۷۴۰ کرون  تا ۹۰۰۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

یکی دیگر از دانشگاه‌های مقرون‌ به‌ صرفه در دانمارک، آکادمی موسیقی سلطنتی دانمارک است که در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد. آکادمی موسیقی سلطنتی دانمارک قدیمی‌ترین و بزرگ ترین موسسه آموزش موسیقی دانمارک است. این دانشگاهی برای هنرمندان آینده طیف گسترده‌ای از تخصص‌های موسیقی را ارائه می‌دهد. همچنین تلاش می کند تا یک محیط تعاملی مملو از خلاقیت به واسطه برگزاری کنسرت‌های مختلف موسیقی همواره داشته باشد.

 

۵. دانشگاه روسکیلد

شهریه بین المللی کارشناسی ارشد: ۶۴۷۰۰  تا ۱۳۳۹۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

یکی دیگر از موسسه‌های علمی برتر که در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد دانشگاه روسکیلد است. کیفیت آموزشی فوق العاده دانشگاه Roskilde به همراه قیمت شهریه مناسب برای دانشجویان بین‌المللی فرصتی را به وجود آورده است که متقاضیان زیادی از سراسر جهان دراین دانشگاه ثبت نام کنند.

 

۶. آکادمی ملی موسیقی دانمارک

شهریه بین المللی کارشناسی ارشد: ۶۶۵۳۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

آکادمی ملی موسیقی دانمارک یک موسسه عمومی برای موسیقی و هنرهای نمایشی در اودنسه، دانمارک است. این دانشگاه در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد. همچنین نقش فعالی در ترویج فرهنگ و موسیقی ایفا کرده است، از جمله سازماندهی بیش از ۲۰۰ همایش و کنسرت موسیقی در هر سال.   موسیقی کلاسیک و معاصر، آهنگسازی و ساخت فیلم ازجمله برنامه های پرطرفدار در این دانشگاه هستند.

 

۷.  دانشگاه کپنهاگ

شهریه بین المللی کارشناسی ارشد: ۷۴۴۰۰ تا۱۲۶۵۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشگاه کپنهاگ یک دانشگاه دولتی در سطح جهانی است که از زمان تأسیس خود مفهوم کاربردی خلاقیت و تفکر انتقادی را به دانشجویان سراسر جهان ارائه کرده است. این دانشگاه محفلی برای بسیاری از محققان است که به پیشرفت فناوری کمک می کنند و راهکارهایی برای نگرانی‌های اجتماعی ارائه می دهند. این دانشگاه جامعه‌ای را برای افراد همفکر فراهم می‌آورد تا مهارت‌ها و استعدادهای خود را توسعه دهند. دانشگاه کپنهاک در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.

ارزان ترین دانشگاه های دانمارک
ارزان ترین دانشگاه های دانمارک

 

۸.  آکادمی تجارت بین المللی IBA

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۹۵۰۰۰ تا ۹۶۰۰۰ کرون دانمارک

آکادمی بازرگانی بین‌المللی IBA به دلیل کادر آموزشی واجد شرایط و استانداردهای بین‌المللی، برنامه‌های تحصیلی با کیفیت بالایی دارد. این آکادمی هرساله فارغ التحصیلانی در عرصه بین‌الملل به جهان معرفی می‌کند. آکادمی بازرگانی بین‌المللی IBA در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.

 

۹.  آکادمی سلطنتی موسیقی آرهوس

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۹۸۱۷۰ کرون دانمارک

آکادمی سلطنتی موسیقی آرهوس موسسه‌ای برای مطالعات موسیقی است که زیر نظر وزارت فرهنگ دانمارک فعالیت می کند. این مجموعه طیف متنوعی از دوره‌های موسیقی را در ژانرهای مختلف ارائه می دهد و به طور مرتب از هنرمندان و نوازندگان موفق دعوت می کند تا سخنرانی‌ها و همایش‌هایی را برای دانشجویان خود برگزار کنند. این آکادمی بیش از ۵۰۰ برنامه موسیقی را در دانمارک به نمایش می‌گذارد و همچنین به طور فعال در پروژه‌های مختلف  بین‌المللی همکاری می کند. اکامی سلطنتی ارهوس در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.

 

۱۰.  دانشگاه IT کپنهاگ

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۱۰۰۰۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشگاه IT کپنهاگ با هدف ارائه آموزش‌های پیشرفته به افراد علاقه مند در زمینه‌های طراحی دیجیتال، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات تاسیس شد. این دانشگاه در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد. همچنین این دانشگاه با بخش‌های مختلف دولتی و محققان بین‌المللی همکاری می کند تا روحیه کارآفرینی دانشجویان خود را برانگیزد.

 

۱۱.  آکادمی سلطنتی دانمارک – معماری، طراحی، حفاظت

شهریه بین المللی کارشناسی ارشد: ۱۰۴۱۰۰ تا ۱۲۶۵۰۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

آکادمی سلطنتی دانمارک در بخش معماری و طراحی استعدادهای بسیار درخشانی را معرفی کرده است. این دانشگاه در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد و همچنین دارای یک استراتژی آموزشی تاثیرگذاراست که به دانشجویان اجازه می دهد در زمینه‌های شغلی مرتبط خود حرفه‌ای شوند.

 

۱۲.  دانشکده معماری آرهوس

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۱۰۴۱۴۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشکده معماری آرهوس یک دانشگاه دولتی در آرهوس دانمارک است که به آموزش معماران آینده اختصاص دارد که دارای خلاقیت، مهارت و اشتیاق برای ایجاد جامعه ای بهتر و پایدارتر هستند. این دانشگاه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که مفاهیم سنتی و پایه معماری را با تکنیک های مدرن و نوآورانه ترکیب می کند. دانشجویان در این دانشگاه درگیر پروژه های عملی و مشکل محور مختلفی هستند که به توسعه مهارت های حرفه ای آنها کمک می کند. نام این موسسه عالی نیز در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.

 

۱۳.  طراحی مدرسه Kolding

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۱۰۴۱۶۱ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

Design School Kolding یکی از برترین مدارس طراحی در اروپا است که به طراحان مشتاق آموزش‌های سطح بالایی در مورد جنبه‌های فنی، خلاقانه و عملی طراحی و تخصص‌های آن ارائه می دهد. این موسسه همچنین قصد دارد از طریق استفاده از طراحی در سیستم‌ها و محصولات مختلف که به زندگی بهتر و پایدارتر مردم کمک می کند تأثیر مثبتی بر جامعه بگذارد. این موسسه در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.

 

 ۱۴. دانشگاه فنی دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: ۱۱۱۵۶۰ کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشگاه فنی دانمارک یک مؤسسه دولتی در کونگز لینگبی است که به دلیل برنامه‌های دانشگاهی و تحقیقاتی نوآورانه‌اش در مهندسی در سطح جهانی متمایز است. این دانشگاه به طور فعال با سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در دانمارک و خارج از کشور در اجرای پروژه‌هایی صنعتی مشارکت و همکاری می‌کند که به دانشجویان اجازه می‌دهد مهارت‌های فنی و حرفه‌ای خود را توسعه دهند و دانش و صنعت کسب‌شده از طریق تحقیق را برای این سازمان‌ها به اشتراک بگذارند تا فرآیندهای خود را بهبود بخشند.

همچنین به دلیل امکانات پیشرفته تکنولوژیکی، آزمایشگاه‌ها، کتابخانه‌ها و رایانه‌هایش شناخته شده است. این موسسه علمی پژوهشی در فهرست ارزان ترین دانشگاه ‌های دانمارک قرار دارد.

 

۱۵. مدرسه بازرگانی کپنهاگ

شهریه کارشناسی ارشد بین المللی: 114000 کرون دانمارک

شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان بومی: 0 کرون دانمارک

دانشگاه کسب و کار کپنهاگ بهترین زمینه آموزشی برای دانشجویانی است که می‌خواهند در صنعت و تجارت به دنبال شغلی باشند. این موسسه مملو از متخصصان و مربیانی است که تجربه فوق‌العاده‌ای در زمینه طراحی دارند. برنامه‌های آموزشی با ارزیابی‌های دقیق و آموزش‌های عملی همراه است که به دانشجویان اجازه می دهد راهکارهایی برای رویارویی با چالش‌ها در دنیای تجارت ایجاد کنند. این موسسه عالی در فهرست ارزان ترین دانشگاه های دانمارک قرار دارد.

 

نویسنده:

سید رسول میرزایی موسوی

 

منبع:

https://studyabroadaide.com/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *