مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا 2023

مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا 2023

مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا

اغلب دانشجویان بین المللی پس از ورود به امریکا با مشکل های فراوانی روبرو می شوند درواقع فقدان یک راهنمای جامع در زمینه های شغلی- تحصیلی از مهم ترین نیازهای اولیه دانشجویان بین المللی در نخستین سال های مهاجرت است. در این مقاله مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا را برای تسهیل در امور مهاجرت و تحصیل دانشجویان بین المللی معرفی می کنیم.

  • مقررات ویزای F-1
  • وب سایت های مرتبط با انتقال
  • وب سایت های مرتبط با مشاغل
  • وب سایت های مرتبط با بورس و هزینه های زندگی
مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا
مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا

مقررات ویزای F-1

اداره مهاجرت امریکا همانند سایر کشورها مقررات خاصی را برای پذیرش دانشجویان بین المللی وضع کرده است. بنابراین در همان ابتدای ورود به کشور امریکا پس از تکمیل فرم های مهاجرت تحصیلی باید از همه قوانین مهاجرتی اطلاع یابید. سایت های دانشجویی در امریکا روند دستیابی دانشجویان به مهم ترین مراکز تحصیلی- شغلی- اقامتی را فراهم می کنند.

۱. اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE) یک سایت رسمی برای کسب اطلاعات درباره حفظ وضعیت مهاجرت شما در دوران دانشجویی است.

https://www.ice.gov/sevis

 

مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا
مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا

۲. ASSIST یک سیستم اطلاعاتی آنلاین برای انتقال دانشجو است که نشان می دهد چگونه واحدهای درسی کسب شده در یک کالج یا دانشگاه دولتی کالیفرنیا هنگام انتقال انجام می شوند. این لینک ازجمله سایت های دانشجویی در امریکا است که کاربردهای فراونی دارد.

https://assist.org/

 

۳. CSUmentor یک منبع آنلاین است که برای کمک به دانشجویان و خانواده‌هایشان در مورد سیستم CSU، انتخاب پردیس CSU برای حضور و درخواست پذیرش طراحی شده است.

http://www.csumentor.edu/

 

۴. انجمن کالج ها و دانشگاه های مستقل شامل برنامه های کاربردی کالج، اطلاعات کمک های مالی و تورهای پردیس مجازی کالج ها و دانشگاه های مستقل است.

https://aiccu.edu/?
مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا

۵. رتبه بندی کالج ها و دانشگاه ها را می توانید از طریق این سایت جست و جو کنید. سایت های دانشجویی در امریکا این امکان را به وجود می آورند تا با تسهیل در امور تحصیلی بهترین دانشگاه ها را انتخاب کنید.

https://www.usnews.com/best-colleges

 

۶. اطلاعات مربوط به آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مخصوصا تافل را از سایت های دانشجویی در امریکل و مخصوصا وب سایت رسمی تافل ملاحضه کنید.

https://www.ets.org/

 

وب سایت های مرتبط با مشاغل

از مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا که نقش تاثیرگذاری در فرایند کاریابی دانشجویان بین المللی دارد وب سایت LBCC است. با توجه به مهارت ها و تخصصی که دارید می توانید در این سایت اهداف شغلی تان را جست و جو کنید.

۷. مرکز شغلی LBCC مشاوره شغلی، ارزیابی شغلی، نگارش رزومه و کاورلتر، آماده سازی مصاحبه شغلی و دوره های شغلی را ارائه می دهد.

https://www.lbcc.edu/career-center

 

۸. مشاغل مرتبط با رشته خود را پیدا کنید. سایت های دانشجویی در امریکا بهترین گزینه ها را با توجه به مهارت هایتان به شما معرفی می کنند.

https://uncw.edu/career/whatcanidowithamajorin.html

 

وب سایت های مرتبط با بورس و هزینه های زندگی

از مهم ترین سایت های دانشجویی در امریکا که قابلیت های فراوانی برای دانشجویان بین المللی دارد در این مجوعه جمع آوری شده است. نه تنها ارزیابی بورس های تحصیلی و آشنایی با پرداخت مالیات و عوارض بلکه هزینه های زندگی و نحوه زندگی شهروندی در امریکا را به دانشجویان بین المللی می آموزد.

همچنین مقایسه میزان درآمد ها در شهرهای مختلف امریکا و به طور کلی معیار پرداخت هزینه ها را نشان خواهد داد. بنابراین با بررسی دقیق این آمار و اطلاعات می توانید به بهترین شکل هزینه های زندگی تان را مدیریت کنید.

۹. Sprintax یک راهنمای مناسب برای آماده سازی مالیات DIY برای دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی سریع و آسان ارائه می دهد.

https://taxprep.sprintax.com/?utm_ref=long-beach-city-college

 

۱۰. یک موتور جستجو برای یافتن اطلاعات بورسیه تحصیلی که با شرایط خاص شما مطابقت دارد. از مهم ترین ویژگی های سایت های دانشجویی در امریکا دسترسی سریع به بهترین نرم افزارها و لینک های بورس است.

http://www.fastweb.com/

 

همواره به خاطر داشته باشید که فقط آگاهی و برنامه ریزی شغلی و تحصلی مناسب ترین گزینه ها را برایتان
فراهم خواهند آورد.

 

سایت های دانشجویی در امریکا
سایت های دانشجویی در امریکا

۱۱. اطلاعات بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی را از طریق وب سایت زیر می توانید مشاهده کنید.

https://www.internationalscholarships.com/

 

۱۲. جست و جو و مقایسه هزینه های زندگی در شهرهای آمریکا. قابلیت منحصر به فرد سایت های دانشجویی در امریکا این امکان را فراهم می آورد که در بهترین زمان مناسب ترین گزینه ها را انتخاب کنید.

https://www.moneygeek.com/cost-of-living-calculator/

 

مترجم:

سید رسول میرزایی موسوی

 

منبع:

https://www.lbcc.edu/

 

4 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *